www.gancarczyk.com
g a l e r i a   f o t o g r a f i i 


english version
 


Multidiaporama 2007 - wyniki z jednego miasta
Gdańsk - wyniki przeglądu

Kategoria Ogólna
1 miejsce Marek Grum - "Pro memoria" 100 punktów
2 miejsce Tomasz Lazar - "Zagubione dzieciństwo" 90 punktów
3 miejsce Artur Magdziarz - "Nocna trasa" 80 punktów
4 miejsce Krzysztof Sak - "w Modlitwie" 70 punktów
5 miejsce Paweł Traczyk - "Fashion Impressions" 60 punktów
6 miejsce Jacek Gancarczyk - "Azyl jaźni" 50 punktów
7 miejsce Jacek Gancarczyk - "Pamiątki rozmaitych losów" 40 punktów
8 miejsce Wiesław Jaskulski - "Co to jest" 30 punktów
9 miejsce Grupa Artystyczna Na próżno  - "Zachowaj słowa i uszanuj ciszę" 20 punktów
10 miejsce Paulina Janowska - "W krainie czarów" 10 punktów
11 miejsce Wiesław Jaskulski - "W Broniszowie są też foty" 1 punktów
12 miejsce Anna Jochymek - "Dream about a hero" 1 punktów
13 miejsce Beata Bogusławska - "Kobieta 102%" 1 punktów
14 miejsce Katarzyna Antoniak - "Czego brak Pawłowi M." 1 punktów
15 miejsce Beata Bogusławska - "Moment" 1 punktów
16 miejsce Monika Wilczyńska - "Dzieci są do kochania" 1 punktów
17 miejsce Jan Gackowski - "Proroctwo" 1 punktów
18 miejsce Marek Stanisławczyk - "Gryfice jeden dzień, jedna chwila" 1 punktów
19 miejsce Jerzy Grzesiak - "Przy pracy" 1 punktów
20 miejsce Rafał Kowalski - "Jedeń dzień" 1 punktów
21 miejsce Monika Wilczyńska - "Przybyli Słowianie" 1 punktów
22 miejsce Marek Stanisławczyk - "Załoga SLAM" 1 punktów
23 miejsce Danuta Kotula-Krajewska - "W Kołobrzegu" 1 punktów
24 miejsce Anna Jochymek - "Rozmowa z psychoterapeutą" 1 punktów
25 miejsce Jolanta Szabłowska - "Run Away" 1 punktów
26 miejsce Leszek Kurpiewski - "Consolation..." 1 punktów
27 miejsce Dominik Staniszewski - "Jarmark Św. Dominika czyli jazzowo" 1 punktów
28 miejsce Leszek Kurpiewski - "Nasze tradycje" 1 punktów
29 miejsce Jolanta Szabłowska - "Lunatico" 1 punktów
30 miejsce Jacek Sobociński - "Głowy" 1 punktów

Kategoria Przyrodnicza
1 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "Rykowisko" 100 punktów
2 miejsce Marcin Nawrocki - "Król olch" 90 punktów
3 miejsce Marcin Sacha - "Cyrklem i pędzlem" 80 punktów
4 miejsce Jerzy Grzesiak - "Zima - sztuka przetrwania" 70 punktów
5 miejsce Patrycja Ciosek - "(za)krótka historia" 60 punktów
6 miejsce Leszek Lubicki - "Ptaki" 50 punktów
7 miejsce Michał Ludwiczak - "Pomaluj mój świat" 40 punktów
8 miejsce Piotr Tamborek - "Krajobraz w podczerwieni" 30 punktów
9 miejsce Patrycja Ciosek - "Gobi" 20 punktów
10 miejsce Danuta Kotula-Krajewska - "Sen" 10 punktów
11 miejsce Marcin Nawrocki - "W krainie światła" 1 punktów
12 miejsce Jerzy Dolata - "Chwile" 1 punktów
13 miejsce Anna Jędra-Wojciechowska, Dariusz Wojciechowski  - "Stworzenie świata" 1 punktów
14 miejsce Michał Ludwiczak - "W krainie mgieł, mchów i kamieni" 1 punktów
15 miejsce Bogusław Pawłowski - "Tatrzańska Jesień 2006" 1 punktów
16 miejsce Bogusław Pawłowski - "Epicentrum" 1 punktów
17 miejsce Michał Stokowski - "Projekt Wisła, czyli ostatnia taka rzeka" 1 punktów
18 miejsce Anna Jędra-Wojciechowska, Dariusz Wojciechowski  - "We dwoje" 1 punktów
19 miejsce Paweł Kępa - "O przyrodzie" 1 punktów
20 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Chiny" 1 punktów
21 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Tybet Kraj na Dachu Świata" 1 punktów
22 miejsce Rafał Kowalski - "Beskidzki lament" 1 punktów
23 miejsce Jan Gackowski - "Zima" 1 punktów
24 miejsce Krzysztof Remlinger - "Journey to a star" 1 punktów
   2443231
wszystkie prawa zastrzeżone (c)
kopiowanie bez zezwolenia ZABRONIONE