www.gancarczyk.com
g a l e r i a   f o t o g r a f i i 


english version
 


Multidiaporama 2008 - wyniki z jednego miasta
Rzeszów - wyniki przeglądu

Od organizatorów przeglądu lokalnego:

Jury:
Adam Kus - przewodniczący
Monika Zając-Czerkies
Rafał Nykiel


Kategoria Ogólna
1 miejsce Dorota Kycia - "Korsyka - Marzenie o niepodległości" 100 punktów
2 miejsce Artur Magdziarz - "VI strefa" 90 punktów
3 miejsce Jacek Gancarczyk - "Dziura" 80 punktów
4 miejsce Marcin Bublewicz - "Retrospekcje" 70 punktów
5 miejsce Grzegorz Matoryn - "Adriatic Sea" 60 punktów
6 miejsce Cezary Dubiel - "Autoportret" 50 punktów
7 miejsce Jacek Zaim - "Magia tańca" 40 punktów
8 miejsce Mariusz Mazur - "Ecce homo" 30 punktów
9 miejsce Jacek Zaim - "Mała" 20 punktów
10 miejsce Elżbieta Chojnacka, Beata Bogusławska  - "Victory" 10 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Kupały Dzień" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Sito mych myśli" 1 punktów
nie przyznano Grzegorz Bożek - "Gdzie mieszka Bóg" 1 punktów
nie przyznano Sławomir Fiebig - "Przewodniki warszawskie" 1 punktów
nie przyznano Grupa Być Morże  - "Ostatnie życzenie" 1 punktów
nie przyznano Wiesław Jaskulski - "Faza" 1 punktów
nie przyznano Aleksander Kocieniewski - "Bravio delle Botti" 1 punktów
nie przyznano Irek Kowal - "Miasto utrapienia" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Kowalczyk - "The Tall Ship\'s Races 2007 w Szczecinie" 1 punktów
nie przyznano Marek Kuderko - "Zawód jak inne" 1 punktów
nie przyznano Tomasz Lazar - "Lekcja baletu" 1 punktów
nie przyznano Aleksander Prugar - "Górnicy" 1 punktów
nie przyznano Aleksander Prugar - "Piosenka o hałdzie" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Czas przemijania" 1 punktów
nie przyznano Hubert Stojanowski - "Para(nie)normalni" 1 punktów
nie przyznano Jan Wierzbicki - "Solaryzacje" 1 punktów
nie przyznano Paweł Wroński - "Industria 389" 1 punktów

Kategoria Przyrodnicza
1 miejsce Leszek Wygachiewicz - "Przyroda Roztocza" 100 punktów
2 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "Pieśń o wiośnie" 90 punktów
3 miejsce Mariusz Pomaski - "Modlitwa o ocalenie" 80 punktów
4 miejsce Marcin Bublewicz - "Echoprojekt" 70 punktów
5 miejsce Beata Ostachowicz - "Mandala" 60 punktów
6 miejsce Jacek Zaim - "Łódki" 50 punktów
7 miejsce Beata Ostachowicz - "Od świtu do zmierzchu" 40 punktów
8 miejsce Marcin Stefańczyk - "Poruszenie nad wodą" 30 punktów
9 miejsce Marcin Nawrocki - "Skrzydlata uwertura" 20 punktów
10 miejsce Beata Ostachowicz - "Samotny spacer" 10 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Safari oczami Masi" 1 punktów
nie przyznano Jacek Brożek - "Przebudzenie" 1 punktów
nie przyznano Cezary Dubiel - "... a życie toczy się dalej ..." 1 punktów
nie przyznano Jerzy Fedorowicz - "Zima na kresach" 1 punktów
nie przyznano Grzegorz Gemza - "Ikonosfera" 1 punktów
nie przyznano Marek Grum - "Szepty" 1 punktów
nie przyznano Anna Jędra-Wojciechowska, Dariusz Wojciechowski  - "Modlitwa dumnych o światło" 1 punktów
nie przyznano Jerzy Grzesiak - "Puszta" 1 punktów
nie przyznano Kasia Huzarska - "Siedziba Samotnych Bogów" 1 punktów
nie przyznano Sławomir Knaś - "Bliżej Północy jest...Skandynawia" 1 punktów
nie przyznano Karol Kozłowski - "Makrofotografia - niedostrzegane piękno" 1 punktów
nie przyznano Marcin Kurbiel - "Historia Piękna Spojrzenia-Portret Moraw" 1 punktów
nie przyznano Dawid Michalski - "Druga dusza lasu" 1 punktów
nie przyznano Marcin Nawrocki - "Pieśń o nadziei" 1 punktów
nie przyznano Bernarda Olech - "Dzień na Alasce" 1 punktów
nie przyznano Aleksander Prugar - "Śląski spacer" 1 punktów
nie przyznano Hubert Stojanowski - "Aves Peregrinae" 1 punktów
nie przyznano Hubert Stojanowski - "Nadmgielne" 1 punktów
nie przyznano Andrzej Waligóra - "Konary - Antydiaporama" 1 punktów
nie przyznano Marta Wierzbicka - "Ślady na piasku" 1 punktów
nie przyznano Jan Wierzbicki - "Lodowe Impresje" 1 punktów
   2480092
wszystkie prawa zastrzeżone (c)
kopiowanie bez zezwolenia ZABRONIONE